Припинення роботи реєстру

Тимчасово припиняє роботу реєстр державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ!

28 липня 2020 року набере чинності наказ Міністерства юстиції України від  14.07.2020 №  2409/5 "Про деякі питання впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань", яким визначено період впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань з 00.00 05 серпня 2020 року до 23.59 16 серпня 2020 року, якщо більш ранній термін закінчення цього періоду не визначено в оголошенні, розміщеному на вебсайті Міністерства юстиції України.

Відповідно до зазначеного вище наказу  у зв'язку з впровадженням оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – Єдиний державний реєстр) звертаємо увагу на наступне:

1. Не буде здійснюватися прийом документів, що подаються для державної реєстрації громадських формувань,  з 00.00 05 серпня 2020 року до 23.59 16 серпня 2020 року, якщо більш ранній термін закінчення цього періоду не визначено в оголошенні, розміщеному на вебсайті Міністерства юстиції України.
  2. Розгляд документів, поданих для державної реєстрації громадських формувань до 00.00 05 серпня 2020 року та сплив строку розгляду яких припадає на відповідний період, буде здійснюватися  до 18.00 07 серпня 2020 року.
  3. Розгляд документів, поданих для державної реєстрації громадських формувань до періоду впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру, після завершення такого періоду здійснюється за допомогою оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру. Перебіг строку розгляду документів, поданих для державної реєстрації, продовжується з моменту нового прийняття документів з урахуванням часу, що минув до періоду впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру.
  4. Починаючи з 18.00 7 серпня до 16 серпня 2020 року не будуть працювати:
  5.
  6.

- сервісна послуга у формі прикладного програмного інтерфейсу ЄДР (API) (повне відключення);

- сервісна послуга з обробки статистичних та/або аналітичних даних (повне відключення);

•

- публікація відкритих даних з ЄДР. Після впровадження оновленого ЄДР у промислову експлуатацію декілька днів може не відбуватись вивантаження відомостей у формі відкритих даних.

Просимо запланувати подання документів для проведення реєстраційних дій до 05 серпня 2020 року або після 16 серпня 2020 року!

Дата публікації: 08:21 27.07.2020