Про впровадження ДІЯ

Міністерство цифрової трансформації України запустило Портал державних послуг "Дія"

02 квітня 2020 року Мінітерство цифрової трансформації України запустило Портал державних послуг "Дія". На порталі https://diia.gov.ua вже можна отримати 27 публічних послуг онлайн, зокрема - стати підприємцем, змінити вид діяльності чи припинити її; оформити довідку про несудимість; допомогу при народженні чи щомісячне відшкодування вартості послуг по догляду за дитиною до трьох років; подати позов до суду або отримати послуги, пов'язані із документами водія; оформити низку лізензій, дозволів чи отримати витяги з реєстрів.

Також, громадяни отримають можливість перевірити наявну інформацію про себе із п'яти державних реєстрів. Для цього на порталі Дія необхідно зареєструватись у власному кабінеті громадянина. Таким чином кожен охочий отримає доступ до інформації винятково про себе. У кабінеті громадянина доступні документи, що відображаються у мобільному застосунку  Дія,-свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та посвідчення водія.

Для отримання послуги на порталі необхідно мати електронний підпис, також можна авторизуватися за допомогою сервісу id.gov.ua.

Дата публікації: 14:09 07.04.2020