Про впровадження ДІЯ

Про впровадження ДІЯ

Міністерство цифрової трансформації України запустило Портал державних послуг "Дія"

02 квітня 2020 року Мінітерство цифрової трансформації України запустило Портал державних послуг "Дія". На порталі https://diia.gov.ua вже можна отримати 27 публічних послуг онлайн, зокрема - стати підприємцем, змінити вид діяльності чи припинити її; оформити довідку про несудимість; допомогу при народженні чи щомісячне відшкодування вартості послуг по догляду за дитиною до трьох років; подати позов до суду або отримати послуги, пов'язані із документами водія; оформити низку лізензій, дозволів чи отримати витяги з реєстрів.

Також, громадяни отримають можливість перевірити наявну інформацію про себе із п'яти державних реєстрів. Для цього на порталі Дія необхідно зареєструватись у власному кабінеті громадянина. Таким чином кожен охочий отримає доступ до інформації винятково про себе. У кабінеті громадянина доступні документи, що відображаються у мобільному застосунку  Дія,-свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та посвідчення водія.

Для отримання послуги на порталі необхідно мати електронний підпис, також можна авторизуватися за допомогою сервісу id.gov.ua.

Переглядів: 54
Дата публікації: 14:09 07.04.2020
Центр надання адміністративних послуг Балаклійської районної державної адміністрації Харківської області >>>