Мобільний офіс в дії

Мобільний офіс в дії

Продовжується надання адміністративних послуг у віддалених населених пунктах району

Продовжуються виїзні прийоми адміністраторів Центру надання адміністративних послуг при Балаклійській районній державній адміністрації у віддалені населенні пункти району. Приємно, що до наших виїздів долучилися представники Пенсійного фонду України та Балаклійського бюро технічної інвентаризації. Сьогодні прийом громадян, за підтримкою новообраного голови Донецької об'єднаної територіальної громади Ноздрачова А.П., в приміщенні Донецької селищної ради вели адміністратор ЦНАПу Ольга Іващенко, начальник Балаклійського БТІ Яна Мазурчак та працівники ПФУ. Надання послуг стає доступнішим, а влада ближче до населення!

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении
На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Ольга Иващенко, люди сидят и в помещении

Web-адреса: cnap.balakliya-rda.gov.ua/news/id/31 | Переглядів: 20Дата публікації: 14:43 28.01.2020