З Нового року в Україні діятимуть нові ставки адміністративного збору

З Нового року в Україні діятимуть нові ставки адміністративного збору. А саме у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу. Відтак, з 1 січня 2020 року набирає чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2020 рік»

Статтею 7 вказаного закону установлено прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2020 року – у розмірі 2102 гривні. Розмір адміністративного збору та плати у сфері державної реєстрації у 2020 році, відповідно до статті 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» підлягає обрахуванню у відповідному співвідношенні від вказаної вище суми.

Дата публікації: 10:36 03.01.2020