Проведено "День відкритих дверей" у ЦНАПі

З метою підвищення правової освіченості громадян у сфері адміністративних послуг, дотримання правових засад, свобод і законних інтересів громадян при отриманні адміністративних послуг в Центрі надання адміністративних послуг при Балаклійській районній адміністрації було проведено "День відкритих дверей" із запрошенням учнів Балаклійського ліцею. Адміністраторами Центру Ольгою Іващенко та Наталією Василенко учням було надано інформацію щодо роботи ЦНАПу, переліку послуг, які можно отримати, надано можливість скористатися електронною чергою , продемонстровано можливості мобільного кейсу. Висловлюємо подяку директору ліцею Друкальській Тетяні та викладачам ліцею за можливість донести до молодих людей переваги функціонування ЦНАПів.

Альбом: День відкритих дверей
Дата публікації: 13:56 18.12.2019