НАДАННЯ ПОСЛУГ У ВІДДАЛЕНИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ РОЗШИРЕНО

НАДАННЯ ПОСЛУГ У ВІДДАЛЕНИХ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ РОЗШИРЕНО

Продовжуємо надавати адміністративні послуги у віддалених населених пунктах

Так добре, що ініціативу нашого ЦНАПу з надання послуг у віддалених сільських та селищних радах підтримали спеціалісти Пенсійного фонду на чолі з керівником Дороховою Тетяною. І як завжди першими їх отримують мешканці Савинської селищної ради.
19 июля в 15:04 ·
Зустрічі за місцем проживання громадян дають змогу людям отримати кваліфіковані консультації на місцях.
18 липня 2019 року в приміщенні Савинської селищної ради начальник Балаклійського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Тетяна Дорохова провела зустріч з мешканцями с. Савинці в присутності голови Савинської селищної ради Юрія Матвієнко.
Присутніх цікавили питання перерахунку пенсій з 1 липня 2019 року, розмір страхового стажу, необхідного для призначення пенсії, порядок подання документів для призначення пенсії.
Під час зустрічі Тетяна Дорохова звернула увагу на те, що в сервісному центрі постійно працює телефон “гарячої лінії”, де завжди можна отримати консультацію.
Також, нагадала про дистанційні можливості отримання роз’яснень, скориставшись веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України.
На всі поставлені запитання громадяни отримали кваліфіковані відповіді.

Web-адреса: cnap.balakliya-rda.gov.ua/news/id/18 | Переглядів: 68Дата публікації: 10:46 22.07.2019